piatok 6. septembra 2013

Vianočné darčeky ktoré neostanú v skrini
Ozdobená jedlička, vôňa pečeného kapra a vanilkových rožkov. Atmosféra, ktorá hovorí o tom, že už sú tu. Vianoce, čas v roku, kedy sa stávame milší, príjemnejší a kedy priam túžime potešiť všetkých svojich blízkych. Akoby v nás Vianoce vyvolávali na povrch všetko to najlepšie, čo sa v nás skrýva. Tak ako k nim patrí ryba, koláče a stromček, patri a k nim aj vianočné darčeky. Práve oni sú tým najhlavnejším aspektom, ktorým sa snažíme vyvolať úsmev na tvárach našich blízkych. Vianočné darčeky sú tu od nepamäti. Boli tu dávno a vždy tu budú. Aj malá maličkosť poteší. A tohto roku to nebude inak. Akoby mávnutím čarovného prútika sa na Vianoce všetko zmení, ľudia sa budú usmievať a so zvedavosťou budú rozbaľovať farebné balíčky pod stromčekom. Klasické vianočné darčeky, papuče, ponožky, alebo kniha však neprekvapia nikoho. Ak chcete vidieť tohto roku ozajstný zážitok pri rozbaľovaní  skúste sa zamerať na netradičné vianočné darčeky. Urobte svojim blízkym radosť veselým darčekom, ktorý do skrine určite nepatrí.
Netradičný  vianočný darček  prekvapí
Nakupovanie darčekov sa vždy spája so zhonom. Akoby to bolo napísané v knihe života. Ak sa však poobzeráte po niečom vhodnom skôr, vyhnete sa mu . Nie je to nič ťažké ani zložité. Možno vás teraz napadne otázka: „Ktorý vianočný darček je vhodný?“ Stačí poznať vkus a záujmy obdarovaného. Potom sa určite bude vyberať ľahšie. Určite si priority, ktoré by mal vianočný darček jednoznačne spĺňať. A potom j e to už len na vás. Vyberte si netradičné vianočné darčeky, ktoré zaujmú už na prvý pohľad. Zaručene sa z nich stanú obľúbený spoločníci, na ktorých sa nezabúda. Je jedno, či nakupujete pre otca, matku, partnera, alebo kamarátku. Originálny vianočný darček je pre každého. Predstavte si , radosť pri jeho otváraní. Iskričky v očiach a prekvapenie na ktoré sa pamätá na dlhý čas. Toto sú tie pravé Vianoce. Hoci aj darček pre otca. Vyberte mu  originálnu knihu základná výbava pravého muža, alebo stojan na fľaše, či vtipnú ŠPZtku . Zabudnite na papuče, ktoré dostáva každý rok a vsaďte na originalitu. Alebo pre mamičku zabaľte pod jedličku originálneho anjelika, sloníka, či krabičku s vlastnou kávou, ktorú si vypestuje. Toto sú tie pravé vianočné darčeky, ktoré prekvapia každého.
Veselé darčeky vyvolajú úsmev, na ktorý nezabudnete
K Vianociam sa síce viaže patričná vážnosť, ale aj vtedy môžete pod stromček položiť veselé vianočné darčeky. Pri nich spojíte spokojnosť, pokojnú atmosféru a rodinnú pohodu s veselými chvíľami. Práve veselé chvíle dodajú Vianociam tú správnu iskru. Chcete vedieť, ktorý darček ich vyvolá? Odpoveď je jednoduchá. Pre muža  šípky s pohárikmi, pivnáhelma, stolný poker a veľa ďalších. Pre nežnejšie pohlavie hrnček s vtipným nápisom, vankúšik na krajšie sny, alebo zástera, ktorá vyvolá úsmev pri každom jej použití. Ak sa predsa len nechcete vzdať obľúbených ponožiek na Vianoce, urobte to inak. Darujte ponožky ako pokladničku. Áno aj také sú. A práve oni doslova dodajú dobrú náladu každému. Aj klasické papuče sa dajú vylepšiť.  Papuče na Vianoce môžu byť  vylepšené nápisom, ktorý jednoznačne hovorí komu patria. Čo by ste povedali na vtipný darček vo forme darčekovej kozmetiky, keramickej postavičky, alebo  hodín, ktoré rozhodne nemá každý? Ak chcete byť originálny a darovať darček, na ktorý sa nezabúda rozhodne by ste si mali vybrať netradičné vianočné darčeky.

Vianoce, sviečky, vôňa ihličia. Štedrovečerná večera za krásne prestretým stolom. Detská radosť z každého darčeka je samozrejmosť. V čase Vianoc sa však aj každý dospelý zmení na malú chvíľu na dieťa. Tá chvíľa prichádza keď si rozbaľuje darčeky. Aj decentná dáma sa stane malým dievčatkom a dychtivo siaha po každom balíčku označenom jej menom. Urobte si tohtoročné Vianoce inak. Nechajte do vašich domácností spolu s vianočnou atmosférou vojsť aj úsmevné chvíle. Spojte vôňu koláčov s úsmevom na tvárach. Práve vtedy sa Vianoce zmenia na originálne. A originalita v dnešnej dobe víťazí. Originálny vianočný darček bude prvým krokom k nej. Nechajte za oknami vášho domu znieť koledy spojené s radostným smiechom. Avšak pozor! Smiech nebude len detský. Veselé vianočné darčeky vyvolajú aj smiech dospelých. Odteraz sa na Vianoce budete smiať celá rodina. A to je predsa najdôležitejšie. Pokoj a pravá rodinná atmosféra je to čo by na Vianoce rozhodne malo vládnuť v každej domácnosti. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára